מגזין טיפים ומידע

כאן יעלו מגוון מאמרים וטיפים הנוגעים לאחסון תכולת דירה, הובלה ואריזה.

מחסן

לא משנה כמה מקום חשבתם שיש לכם בבית, כמעט תמיד בשלב כלשהו אתם מגלים שיש לכם יותר מדי ציוד, יותר

קרא עוד..

הובלות במרכז

עוברים דירה? קונים בית? משפצים את המשרד? אתם בטח עמוק עמוק בענייני האריזות חיפוש חברת הובלות ותיאום בין כל הגורמים

קרא עוד..

מחיר הובלה

אתם בטוח מכירים את זה: כשאנחנו כלקוחות מתקשרים לחברת הובלות בכדי לברר לגבי הובלת דירה, הדבר הכי חשוב לנו ולרוב

קרא עוד..

שירותי אחסנה

אם קניתם דירה, צריכים לפנות את הקודמת והחדשה עוד לא מוכנה – אתם צריכים שירותי אחסנה. אם מכרתם את הדירה

קרא עוד..
איך לארוז בית

איך לארוז בית

איך לארוז בית או ליתר דיוק איך לאחסן תכולה בצורה יעילה רילוקיישן? מעבר לדיור מוגן? קבלן שמתעכב במסירת הדירה? אולי

קרא עוד..
קיפאיט keepit אחסון תכולת דירה

לעבור דירה ולהישאר בחיים

התחילו זמן רב מראש בכל מה הקשור לאחסון תכולת דירה ! זמן רב, זה לא שלושה ימים. לרוב האנשים גם שלושה שבועות לא יספיקו! " אם אתם חוששים מהמעבר, חוששים מכמות העבודה, יודעים שכמו לכולנו הרבה בלתמ"ים בחיים, התחילו שבועות קודם לכן לאט ובנחת.

קרא עוד..
מחסנים מאובטחים לתכולת דירה

מחסנים מאובטחים לאחסון תכולת דירה

מהן הדרישות שלנו ממחסן? פשוט מאוד – שישמור על הציוד המאוחסן בו בצורה מקסימלית, כך שמה שנכנס למחסן ייצא ממנו בדיוק באותו המצב. ישנם מספר תנאים שצריכים להתקיים על מנת שזה יקרה, אך בראש ובראשונה זכרו שחשוב מאד לאחסן את כח סוגי הציוד ואת אחסון תכולת הדירה שלכם אך ורק במתחם של מחסנים מאובטחים.

קרא עוד..
השכרת מחסן לסטודנט

השכרת מחסנים במרכז לסטודנטים

אין כמו להיות סטודנט. לא תמיד אפשר להבין את זה בזמן אמת, אבל אם תעצרו רגע לחשוב על זה כמה רגעים תבינו שזו התקופה היפה ביותר בחייכם, ואולי אחת הבודדות שבתוך כל המחוייבויות והמטלות מאפשרת לכם חופש בחירה אמיתי לעשות ככל העולה על דעתכם. לא חבל שכל החופש הזה יוגבל רק בגלל קצת רכוש? במיוחד כשיש כל כך הרבה פתרונות אחסון לסטודנטים.

קרא עוד..
השכרת מחסון לאחסון תכולה

כמה עולה להשכיר מחסן לאחסון תכולה דירה?

אנשים רבים לא מודעים לכך שהמדינה מלאה בפתרונות אחסון תכולה דירה שיכולים להציל את המצב בשלל מקרים. אחרים דווקא יודעים אבל נרתעים מלעשות בהם שימוש בגלל המחיר. בסופו של דבר, במקרים רבים, הם משלמים הרבה יותר. כמה באמת עולה להשכיר מחסן לאחסון תכולה?

קרא עוד..
אחסנת דירה בצורה נכונה

אחסון תכולת דירה וריהוט בצורה הנכונה

אם יש לכם ריהוט יקר ערך ומסיבה זאת או אחרת אתם נאלצים לאחסן אותו לתקופה קצרה או ארוכה, חשוב לדעת איך לעשות זאת. איפה כדאי לאחסן מכיוון שבאחסון ריהוט בצורה לא נכונה עלול להזיק לרהיטים שלכם, לפגום במראם ואפילו להרוס אותם לחלוטין.

קרא עוד..
קיפאיט keepit אחסון תכולת דירה

אחסנה במרכז – כל מה שאתם צריכים לדעת ולא העזתם לשאול!

כאזור המוביל במחירי הנדל"ן, המבוקש ביותר למגורים והצפוף ביותר בארץ, המרכז מלא בפתרונות אחסון תכולה דירה. אם אינכם מבינים את הקשר, כנראה שמעולם לא שכרתם דירה במרכז. ואם אתם עכשיו בעיצומם של חיפושי דירה, הידיעה על קיומם של פתרונות אחסנה במרכז תביא לחייכם הקלה גדולה.

קרא עוד..
אחסון במכולה לעומת מחסן

אחסון במכולה לעומת מחסן

שלל מצבים בחיים עלולים להביא עמם צורך באחסון תכולת דירה – מעבר דרה, שיפוצים, רילוקיישן, טיול ארוך ועוד. במצבים כאלו, חשוב לדעת כי אחסון תכולה במחסן הוא הדרך היחידה בה תוכלו להבטיח שתכולת הדירה שלכם תישמר כראוי.

קרא עוד..
יחידת אחסון לתכולת דירה

איך בוחרים יחידת אחסון ?

בחירה של יחידת אחסון דירה היא לא החלטה שיש לקחת בקלות ראש. בסופו של דבר מדובר במקום בו יאוחסן הרכוש שלכם, ובחלק מהמקרים לזמן לא קצר, זמן בו עלולים לקרות לא מעט נזקים, אם הרכוש לא נשמר כהלכה.

קרא עוד..
קיפאיט keepit פתרונות אחסון

עוברים דירה? איך תארזו נכון?

מעבר דירה עשוי להיות כאב ראש לא קטן, וגורם למתח ולחץ אצל רבים מאיתנו. אחד הגורמים התורמים להקלה על הלחץ ומבטיחים מעבר קל ורגוע יותר הוא אריזה נכונה, שתבטיח מינימום בלגן בימים שלפני המעבר ומקסימום יעילות וחזרה מהירה לשגרה בימים שלאחריו.

קרא עוד..
קיפאיט keepit פתרונות אחסון - אחסון חפצים לטווח ארוך

אחסון חפצים לטווח ארוך

יציאה לטיול ארוך או לרילוקיישן היא החלטה שלא מתאימה לכל אחד. רבים חוששים להשאיר מאחור את החיים המוכרים והנוחים ולצאת להרפתקאה, דואגים מפני המצפה להם במקום אליו הם נוסעים וממה שימתין להם כאן כאשר יחזרו. דאגה אחת ניתן במצבים אלו להסיר מהראש באמצעות אחסון ציוד לטווח ארוך.

קרא עוד..
קיפאיט keepit פתרונות אחסון - אחסון תכולת דירה לסטודנטים

אחסון תכולת דירה לסטודנטים

יותר ויותר אנשים מוצאים כי אחסון תכולת דירה באופן זמני במחסן להשכרה מאפשר להם להיות גמישים יותר באשר להחלטות המגורים שלהם ולנתב את עתידם על פי שיקולים מהותיים ולא על פי מיקום הרכוש שלהם. מחסנים להשכרה מאפשרים אחסנת דירה שלמה, ריהוט של חדר בדירת שותפים ואפילו רק מספר רהיטים שלא נמצא מקום עבורם בבית ההורים.

קרא עוד..