4 טיפים לבחירת מחסן להשכרה

כותב האתר איתי עמית

איתי עמית

בין אם אתם מחפשים מחסן לצורך איחסון תכולת דירתכם או עבור העסק, בחירת המחסן הנכון עבורכם עלול להיות עסק מבלבל. בדיוק בגלל זה, ריכזנו עבורכם 4 טיפים לבחירת מחסן להשכרה.

בידקו את איכות השמירה של המחסנים להשכרה

לפני שתפקידו את הציוד היקר לכם, הקפידו לבדוק האם מדובר במקום ששירותי האבטחה שלו פועלים 24/7, בידקו האם המקום מאויש על ידי שומרים או שהם מסתפקים רק במצלמות אבטחה? נקודה נוספת שחשוב לשים לב היא שהמצלמות שבאמת הן פעילות, על מנת להמנע מאי נעימות חלילה.

נגישות ומיקום המחסן

לפעמים יש נטייה לחשוב שמיקום המחסן לא רלוונטי, כל עוד מתקיימים בו תנאי אבטחה טובים והמחיר משתלם לנו, אבל חשוב לשים לב למיקום המחסן, אחרי הכל אנחנו רוצים לאחסן את הציוד במקום שיהיה נוח להגעה ופריקה של הציוד. לדוגמא, אם אתם ייבואנים כדי לבחון אופציה בה המחסן קרוב לנמל ולחפש מחסן להשכרה באשדוד או חיפה.

אחסנה בגודל המתאים

לפני שאתם מתחילים שימו לב מה גודל המחסן שאתם צריכים, השכרת מחסן גדול מדיי לצרכים שלכם עלול לעלות יותר וחבל, מי שבוחר לאחסן את תכולת דירתו לא יזדקק לאותו גודל מחסן כמי שבוחר לאחסן ציוד של עסק קטן. התאמת גודל המחסן לכמות התכולה וצורתה היא משמעותית לשמירה על החפצים.

לכו לראות את המחסנים לפני שאתם משכירים אותם

נסיים עם הטיפ החשוב ביותר מבחינתנו – לכו למקום ותראו את המחסנים להשכרה בעצמם. תבדקו שאכן כל התנאים שהובטחו לכם מתקיימים. בידקו שאין נזילות על קירות המבנה ושלא מדובר בחצר של אדם פרטי ללא השגחה מתאימה.

זכרו תמיד שאחסנה של ציוד אינה נעילת החפצים שלכם מאחורי דלת ומנעול, אלא ישנה חשיבות לדרך בה החפצים מאוחסנים.

 

תוכן עניינים

השאירו פרטים

הכי נמכרים

צריכים עזרה?
דילוג לתוכן