שירותי אחסנה

כותב האתר איתי עמית

Lifefar

אם קניתם דירה, צריכים לפנות את הקודמת והחדשה עוד לא מוכנה – אתם צריכים שירותי אחסנה.
אם מכרתם את הדירה והתאריך לא בדיוק משתלב עם תאריך הכניסה לדירה החדשה – אתם צריכים שירותי אחסנה.
טסים לרילוקיישן? צריכים לפנות את המשרד לזמן הקורונה? ואפילו אם פשוט אין לכם מקום בבית ואין לכם מחסן צמוד אליו – ניחשתם נכון – אתם צריכים שירותי אחסנה!

שירותי אחסנה לאחסון תכולת דירה

תכולת הדירה שלכם היא למעשה כל החפצים האישיים שלכם. מה שאגרתם במהלך השנים והחלטתם לשמור או דברים שאין לכם מקום עבורם בבית כרגע אבל אתם ממש לא רוצים למכור או למסור. אז מה עושים? מאחסנים. בגלל שאתם לא הראשונים, בטח לא היחידים וגם לא האחרונים להיות בסיטואציה כזו – תשמחו לגלות שיש פתרון נוח ויעיל במיוחד והוא נקרא שירותי אחסנה.
רוב החברות שמציעות שירותי אחסנה מציעות מחסנים גדולים ושמורים בפריסה ארצית, כך שאם אתם גרים בדרום לא תצטרכו לאחסן את הפריטים שלכם בצפון ולהיפך. מעבר לכך יש גם כמה סוגי שירותים של אחסון מאחסון זמני וקצר ועד אחסון רב שנים.
עוד כדאי לדעת כי ישנן חברות אחסנה שמציעות שירות עד הבית הכולל אריזה ואיסוף של כל התכולה בצורה מסודרת מהירה בטוחה ויעילה, והובלה של כל הציוד למחסן ושם אחסון בצורה בטוחה ושמורה היטב. ככה אתם יכולים להיות רגועים שכל החפצים שלכם שמורים במקום בטוח מסודר ונקי, לא יגנבו ינזקו וביום שתצטרכו אותם – חברת האחסנה תדאג להחזיר לכם את כל הציוד למקום שתבקשו בצורה מסודרת ומאורגנת.

מה חשוב לדעת בבחירת שירותי אחסנה
מיקום – היכן המחסן הקרוב ביותר אליכם בכדי שלא תמצאו את עצמכם מאחסנים את תכולת הדירה רחוק מכם. כך אם תרצו לאסוף ממנו ציוד תוכלו לעשות זאת בקלות.

גודל המחסן – ודאו שהמחסן שחברת האחסנה ייעדה עבורכם מתאים במידות שלו למה שאתם רוצים לאחסן כדי שלא תמצאו את עצמכם משלמים על שטח אחסנה מיותר שאתם לא עושים בו שימוש.

ביטחון – שישנה שמירה 24/7 על המחסנים והם לא חשופים לגנבים או פורצים פוטנציאליים, כמו כן שהמקום מבוטח לכל מקרה שלא יקרה.

ניקיון ואחזקה – ודאו שהמחסן עובר ניקיון באופן שוטף, ושהמקום נקי ומסודר באופן קבוע. כך לא ייהרס או יירטב או יתלכלך לכם הציוד.

אריזה – וודאו שאורזים את הציוד בצורה טובה ומקצועית שלא ייפתח או יינזק ושמאחסנים אותו בצורה כזו שלא יקרה לו כלום ודבר לא יפול ויישבר.

תוכן עניינים

השאירו פרטים

הכי נמכרים

צריכים עזרה?
דילוג לתוכן