הפתרון שכל כוהנות הסדר בבית אוהבות

חפצים נוצרו על מנת שניהנה מהם ונשתמש בהם לצרכינו, במקום להשתעבד להם, כמובן. המגמה בשנים האחרונות היא לשמור על החפצים שאנחנו אוהבים, ולוותר על אלה שכבר לא חשובים לנו. עם זאת, בשום מקום לא כתוב שהם חייבים להישאר בבית ואפשר בהחלט לאחסן אותם במקום אחר שהוא נגיש לנו בכל שעה, כדי להוציא משם פריטים שאנחנו רוצים להשתמש בהם ולאחסן אחרים, לכל משך תקופה. זה קורה גם כשיש המון תכולה שאנחנו לא יכולים לוותר עליה מסיבות מעשיות לגמרי, כמו רילוקיישן שחוזרים ממנו, וצריך למצוא לזה פתרון קצר טווח או ארוך טווח. מחסנים להשכרה בבת ים הם מקום מאורגן ומסודר שבו אפשר למצוא מקום לכל פריט שאתם לא זקוקים לו מידית, והמחירים הנוחים הופכים זאת לפתרון חסכוני מאוד.

שקט נפשי ומקום מרווח בבית

יש הרבה תכולה שאנחנו לא רוצים למסור ומתכוונים להשתמש בה למטרתנו, כמו אופניים שמחכים לילד לגדול, ספות טובות שהילדים יצטרכו כשיעברו לדירה משלהם, ספרים שחשוב לכם לשמור ועוד פריטים נוסטלגיים או פריטים שתרצו למכור יום אחד כשתוכלו להתפנות לכך, למשל. לכל אחד יש אין ספור סיבות לשמור עליהם בסביבה. כאשר באמת לא רוצים להיות מוקפים בכל הפריטים האלה סביבנו 24 שעות ביממה, יש פתרון אחר שיכול לעזור. מחסנים להשכרה בבת ים מחסנים ששומרים עליהם 24 שעות ביממה באמצעי אבטחה מאוד מתקדמים, לא רק נגד פריצות ונזקים של ונדליסטים אלא גם נגד שריפות. אמצעי הגילוי והכיבוי מבטיחים לכם גם כיסוי ביטוחי גם במקרה הגרוע ביותר, מה שלא תמיד דואגים לו בבית ולכן זהו מקום מושלם לאחסן בו כל מה שחשוב ויקר לכם.

תנאים נאותים לאחסון כל פריט

אנחנו מתקשים להיפרד מפריטים רבים כי נראה לנו שרק אצלנו בבית הם יאוחסנו בתנאים נאותים ומעלה ותהיה לנו שליטה במצבם ובתחזוקה שלהם. אולם לא תמיד זה נכון, במיוחד כשמדובר בחדרים מוזנחים שלא ניגשים אליהם, לא מאווררים ולא מנקים או דואגים לטמפרטורה מתאימה לאחסון החפצים המסוימים שזקוקים לכך. כשיש תנאים נאותים לאחסון כמו ניקיון וסדר, תחזוקה שוטפת ואבטחה צמודה, ברור למה מחסנים להשכרה בבת ים עדיפים בהרבה על אחסון ביתי לא מסודר, לא מאוורר, לא מאובטח ולא נגיש לנו. הרי בדרך כלל אנחנו כלל לא מצליחים לגשת לכל החפצים האלה ובמחסנים מסודרים יש לנו גישה מלאה לכל פריט בזכות המבנה שלהם והסדר במקום.

מחסנים להשכרה בבת ים נוספים לכל בית

 

אם אין לכם חצר שבה אתם יכולים לבנות יחידת מחסן נפרדת, או דירה בבניין שיש בו מחסנים, לא חייבים לדחוף את כל הפריטים שזקוקים לאחסון בפינת החדר או לאלתר להם מקום לא מסודר ולא נגיש. מחסנים להשכרה בבת ים הם ללא ספק הפתרון היעיל ביותר לכל מי שרוצה להמשיך להחזיק בכל התכולה ולהשתמש בה מדי פעם. זה נוח גם לכל מי שנוסע או עובר דירה וזקוק למיקום נוח שבו היא לא תינזק ועוד ישמרו עליה טוב יותר מאשר בבית. הכל מאובטח, מרווח, מאוורר, מוגן מנזקי מזג האוויר טוב יותר מאשר בבית.

 

חברת keepit שירותי אחסון תכולת דירה, מפעילה מתקני אחסנה מתקדמים להשכרה ואחסון בפריסה ארצית.
החברה מפעילה מחסנים להשכרה בבת ים (ומחסנים להשכרה בפתח תקווה ובאשדוד).

המחסנים להשכרה הינם בגדלים משתנים והם מיועדים לאחסון תכולת דירה, אחסון משרד ולאחסנת חפצים שונים, לשוק הפרטי, העסקי והמוסדי.