מחיר הובלה

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם

אתם בטוח מכירים את זה: כשאנחנו כלקוחות מתקשרים לחברת הובלות בכדי לברר לגבי הובלת דירה, הדבר הכי חשוב לנו ולרוב גם השאלה הראשונה שלנו נוגעת למחיר ההובלה.
עוד לפני שבכלל בדקנו תאריך, לפני שהתחלנו לספק פרטים על תכולת הדירה, איפה אנחנו גרים עכשיו ולאן אנחנו עוברים – אנחנו רוצים לדעת כמה נשלם.
בעוד זה הגיוני לבקש מחיר, מדובר בשירות התלוי בגורמים רבים. לרוב, תצטרכו לענות על מספר שאלות כדי לקבל הצעת מחיר התואמת לצרכים שלכם. הרי לא תרצו שליפה מן המותן אלא חישוב מדויק של עלויות ההובלה האישית שלכם.
ואכן, כאשר מתקשרים לחברת הובלה כלשהי ושואלים לגבי מחיר ההובלה לרוב התשובה באה בדמות מטר שאלות שדורש זמן וחישובים.
לא תמיד זה יסתיים גם בזה שכן מעבר דירה הינו תהליך שכרוך בלא מעט בלת"מים. אז מה עושים? מתכוננים ומתכננים מראש את הפרמטרים בכדי שהחישוב של מחיר ההובלה יהיה כמה שיותר מהיר, יעיל, ומדויק.

איך לחשב מחיר הובלה בדרך הטובה ביותר

מחיר ההובלה הוא לא מחיר מסוכם מראש על הובלות בכללי והוא מורכב מהרבה מאוד נתונים ובהם מספר / כמות הפריטים, המשקל שלהם, המיקום שלכם, המסלול ואפילו העונה בה אתם עוברים. כן, כן, אולי לא ידעתם אבל אם אתם עוברים בעונת השיא (לרוב קיץ, כמובן) בה יש ביקוש רב להובלות דירות והובלות בתים – המחיר יעלה בהתאם. בכדי לחשב את מחיר ההובלה בדרך המהירה, הטובה והיעילה ביותר חשוב שתתמקדו בפרמטרים הבאים:

כמה פריטים יש לכם סך הכל

וזה אומר לספור את כל הארגזים שארזתם ואת כל הרהיטים הגדולים וכמובן את מוצרי החשמל.

כמה פריטים כבדים יש לכם

בעוד את רוב הארגזים ניתן לסחוב ידנית, אם יש לכם יותר ממקרר אחד או ספה ממש כבדה חשוב לציין זאת כי המשקל משפיע על ההובלה וכך גם על המחיר.

ארזתם לבד?

האם אתם מתכוונים לארוז לבד את תכולת הדירה? האם אתם דואגים לחומרי האריזה? כדאי לדעת שיש גם שירות הכולל אריזה, הובלה ופריקת הציוד בכתובת החדשה.
במידה ואתם מזמינים חומרי אריזה ושירותי אריזה, קחו בחשבון שיש חישוב ושקלול של עלות וזמן האריזה וגם של הפירוק ואם יש צורך בהרכבה לאחר מכן. מצד אחד זה יכול לחסוך לכם המון זמן ולא מעט כאב ראש מצד שני זה כמובן ייקר את תהליך המעבר.

דרכי גישה וכניסה: מעלית וכו'

מאוד חשוב ליידע את חברת ההובלה מראש אם יש מעלית ומה גודלה, כמו גם האם המשאית של חברת ההובלה יכולה להגיע עד לפתח הבניין / בית.
גם נתון כמו רוחב הדלת הוא משהו שרצוי לבדוק וכמובן איזו קומה. הנתונים הללו חשובים גם ליציאה מביתכם הנוכחי וגם לכניסה לזה החדש.

מסלול ומרחק

חשוב ליידע את חברת ההובלה לאן אתם עוברים ואם מדובר באותו רחוב, אותה עיר או עיר רחוקה משמעותית. כמו כן שעת המעבר מבחינת פקקים יכולה להשפיע על מחיר ההובלה.

בהצלחה ושיעבור בקלות 🙂

-חדש-קיפאיט-2-e1558966285557.jpg

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב email

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם

גלילה לראש העמוד

צריך עזרה? -

הקלד את מספר הטלפון שלך והמומחים של קיפאיט יצרו איתך קשר.

דילוג לתוכן