הובלת דירה

כותב האתר איתי עמית

Lifefar

עוברים לדירה חדשה? מזל טוב ובשעה טובה! אבל רגע לפני שאתם חולמים על הקפה במטבח החדש כשכל הארגזים כבר מפונים למטה (בפח מחזור כמובן!) ואין יותר דברים לפרוק בדירה, צריך להתרכז בחלק הפחות כייפי אבל לא פחות חשוב – הובלת דירה.

כל מה שחשוב לדעת לפני שמתכננים הובלת דירה
השקעתם ואתם משקיעים לא מעט מאמצים זמן וכסף בלמצוא את הדירה החדשה, לסגור את כל הפינות בדירה שלכם, לרכוש מוצרים חדשים ולהיפגש עם אנשי מקצוע ואז פתאום אתם נזכרים שלא טיפלתם באחד הדברים הכי חשובים והכי הכרחיים כרגע – הובלת דירה. צריך למצוא חברת הובלה, לברר מחירים להשוות מחירים בין חברות ההובלה, לדאוג לחומרי אריזה, לארוז, להתארגן לאותו היום… לא מעט דברים! אבל אם תעבדו בצורה מסודרת ומאורגנת אז תעברו את הובלת הדירה בצורה המהירה והנוחה ביותר.

קודם כל תנשמו – הובלת דירה היא לא משהו פשוט ולוקח זמן ויכולים להתעורר עיכובים ובעיות על הדרך אבל זה לא קורה כל יום וזה נגמר לרוב באותו היום ואם תיכנסו לזה עם נשימה ארוכה והרבה אורח רוח כל מעבר הדירה והובלת הדירה יראו אחרת.

נשמתם? יופי. עכשיו תבררו לגבי חברות הובלות דירה. אפשר לחפש ברשת אפשר לבדוק במדיה החברתית ואפשר גם לבדוק עם חברים ושכנים מפה לאוזן בעיקר אם יש מישהו בשכונה שלכם או אפילו בבניין שלכם שעבר לא מזמן ומרוצה מחברת ההובלות שבחר להובלת הדירה. אם הם מרוצים הם ימליצו ואם הם עברו לא מזמן אז סביר להניח שכל המידע טרי בראש שלהם והם יוכלו לענות לכם על כל השאלות החשובות כמו מחיר, ותוספות, וכמה טיפ הם נתנו למובילים ועוד דברים שלא חשבתם לשאול אבל הם יוכלו לעדכן אתכם לגביהם.

הצעת מחיר להובלת דירה
על מנת לקבל את המחיר המדויק להובלת דירה שמתאימה עבורכם כדאי שתיסגרו על כמה פרטים חשובים לפני שאתם מבררים מחירים: והכוונה היא לפרטים כמו – כמה רהיטים כבדים יש לכם שדרושים סבלות מיוחדת, האם אתם מתכוונים לארוז לבד את המוצרים והרהיטים וחברת ההובלה רק צריכה לספק שירותי הובלת דירה או האם אתם מעוניינים גם בשירותי אריזה ולאחר מכן שירותי פריקה וכן הלאה. ישנם גם שירותי סידור ואחסון שהם שירותים אחרים וגם על אלה מומלץ לכם לברר כחלק משירותי ההובלה שאותה חברה מציעה. חשוב שתחליטו מראש אם אתם אורזים לבד ואם כן התארגנו על חומרי אריזה והתחילו לארוז מספיק זמן מראש.

בשורה התחתונה: ככל שתהיו מאורגנים יותר מבחינת כמו הארגזים, רהיטים ארוזים ומוצרי מוכנים להובלה כך הובלת הדירה שלכם תהיה יותר רגועה ומהירה, והקפה שאתם מפנטזים עליו במטבח החדש בלי ארגזים ובלי דברים לפרוק ולסדר יגיע יותר מהר ממה שתכננתם.

שיעבור בקלות 🙂

תוכן עניינים

השאירו פרטים

הכי נמכרים

צריכים עזרה?
דילוג לתוכן